Novinky na prodejnách

Casio uvede na trh nové modely hodinek Smartphone Link EDIFICE usnadňující používání funkcí světového času

Snadné nastavení funkcí pomocí aplikace; čisté ciferníky pro okamžité zjištění času


BASILEJ, 18. března 2015

Společnost Casio Computer Co., Ltd. dnes oznámila, že uvede na trh nejnovější přírůstky řady analogových hodinek EDIFICE. Nové hodinky EQB-510 a ECB-500 disponují jednoduchými ciferníky umožňujícími nositelům okamžitě zjistit čas. Podporují rovněž připojení k smartphonům, což umožňuje snadné zjištění času pro více než 300 světových měst v 40 časových pásmech s využitím pomocného číselníku.
Od roku 2014 vyvíjí společnost Casio nové produkty založené na své vývojové koncepci „Global Time Sync“ (Globální synchronizace času) s cílem nabízet analogové hodinky pro globální éru. Od hodinek G-SHOCK a OCEANUS, které přijímají signály GPS a rádiové signály pro kalibraci času, až po hodinky EDIFICE, které lze připojit k smartphonům, získávají hodinky Casio uznání jako pokročilé systémy pro měření času poskytující přesný čas kdekoli ve světě.

Nové hodinky EDIFICE EQB-510 a ECB-500, rozšiřující řadu hodinek založených na koncepci „Global Time Sync“ (Globální synchronizace času), jsou založeny na modelu Smartphone Link EQB-500, které umožňuje uživatelům snadno zjišťovat čas pro více než 300 světových měst prostřednictvím pomocného číselníku z aplikace ve smartphonu. Tato schopnost znamená, že jak analogové hodinky EQB-510, tak i digitálně-analogové hodinky ECB-500 umožňují ještě snadnější určení světového času. Protože jsou navrženy pro firemní uživatele, disponují vícerozměrnými vysoce kontrastními ciferníky. Jednoduché uspořádání umožňuje okamžitě jasně zobrazit místní čas i jeden světový čas. Uživatelé mohou na cestách rovněž snadno přepnout čas zobrazený na vsazeném číselníku na hlavní číselník a naopak, buď z hodinek nebo smartphonu, pro zobrazení místního času pomocí hlavních hodinových a minutových ručiček a domovského času na vloženém číselníku.

Stejně jako EQB-500 umožňují i tyto hodinky připojení k smartphonu pouhým stisknutím tlačítka, a automatické nastavení času pro aktuální místa, přičemž v případě potřeby se provede korekce na letní čas. Toto je provázeno skvělou použitelností, protože čas lze nastavit pouhým výběrem místa na mapě světa nebo ze seznamu měst obsažených v aplikaci Casio pro smartphony.
 
Nejdůležitější vlastnosti EQB-510 a ECB-500
 
- Prostřednictvím aplikace CASIO WATCH+, která je k dispozici ke stažení a připojení k smartphonu mohou uživatelé pomocí hodinek EQB-510 a ECB-500 přistupovat k následujícím funkcím Mobile Link.
 
- Čas pro více než 300 světových měst lze zobrazit na pomocném číselníku pouhým výběrem z mapy světa nebo seznamu měst.
 
- Tyto hodinky automaticky nastavují čas pro dříve specifikovaná domovská nebo mezinárodní místa (včetně případné korekce letního času), každý den v konkrétní čas.
 
- Informace o letním čase je udržována aktuální pouhou aktualizací aplikace.
 
- Alarm a různá další nastavení času lze snadno resetovat pomocí smartphonu.

Funkce Phone Finder umožňuje aktivaci alarmu smartphonu stisknutím tlačítka hodinek.
    
Aplikace CASIO WATCH+ bude k dispozici ke stažení z obchodu App Store pro iPhony nebo Google Play pro Android smartphony současně s uvedením hodinek EQB-510 na trh.

Podporované smartphony

Stav ke dni 18. března 2015. Aktualizovaný seznam podporovaných smartphonů a doplňující informace najdete na webu www.edifice-watches.com/bs/.

iPhone 6 (iOS 8.1.3), iPhone 6 Plus (iOS 8.1.3), iPhone 5s (iOS 7-8.1.3), iPhone 5c (iOS 7-8.1.3), iPhone 5 (iOS 7-8.1.3), iPhone 4s (iOS 7-8.1.3), GALAXY S5 (Android 4.4~5.0), GALAXY Note3 (Android 4.3~4.4), GALAXY S4 (Android 4.3~4.4)

Najít prodejnuZpět do novinek